Talentovani dizajnerski dvojac, Mates predstavlja svoju drugu kolekciju.
Saša Stević i Marko Ilijev privukli su pažnju modne scene svojom prvom kolekcijom “INK”. Kolekcija je predstavljena u okviru beogradske Nedelje mode, a inspirisana je mračnom stranom bajke o Trnovoj ružici.
Njihova druga kolekcija potpuno je drugačija, dolazi u svetlim letnjim bojama, dobrom raspoloženju i pastelnim i vedrim tonovima poziva na letnje druženje. U kolekciji pronalazimo elemente sportske elegancije. Modni brend Mates preedstavlja u novoj kolekciji elegantnije i glamuroznije verzije sportske odeće, šortseve, mini haljine, kombinezone i tanke jakne. Odeća je veoma svestrana i odličan je izbor za prolećnu i letnju sezonu.
Povodom nove kolekcije predstavljena je i kampanja u kojoj su glavne uloge dodeljene Aleksandri Živković i Jeleni Babić.
Za zaigranu atmosferu na teniskom terenu i predivne fotografije nove kampanje zadužena je Sofija Modošanov.
M.L.