Kim Kardašijan, Kendal Džener i Kajli Džener u novoj SKIMS kampanji

Majušno crveno donje rublje poklon je sebi.

Nadamo se da ste „Dan zaljubljenih“ čestitali svojoj najdražoj osobi – sebi. Tako su članovi porodice Džener, Kardašijan, odlučili i lansirali capusle kolekciju SKIMS uoči „Dana zaljubljenih“.

Vlasnica brenda, Kim, pozvala je svoje prelepe sestre da učestvuju i glume u novoj reklamnoj kampanji. Takođe je izjavila da je 14. februar dan koji treba posvetiti i ugađati sebi (Kanje, žao nam je).

Sestre Kim Kardašijan isprobale su minijaturne crvene gaćice i grudnjake od tkanine koja prijanja uz telo kao druga koža u reklami.

Nova kolekcije je dostupna od 14. februara, a veš će biti predstavljen u četiri boje i svim veličinama.

 

Politika kolačića

Koristimo kolačiće i slične tehnologije za skladištenje i pristup informacijama na Vašem uređaju. Neke od ovih tehnologija su tehnički neophodne da bi vam pružile bezbednu, funkcionalnu i pouzdanu web stranicu. Takođe, želimo da postavimo opcione/dodatne tehnologije kako bi vam pružili najbolje korisničko iskustvo.

Dodatne informacije su dostupne na stranici politika privatnosti.

Neophodni kolačići

Ovi kolačići su neophodni za normalno funkcionisanje web sajta, jer omogućavaju osnovne operacije poput održavanja vaše sesije, obezbeđivanja sigurnosti i pravilnog rada ključnih funkcionalnosti stranice.

Analitički i kolačići trećih strana

Ovi kolačići nam omogućavaju da razumemo kako pristupate stranici i Vaše navike pregledanja (npr. pregledane stranice, vreme provedeno na stranici, klik na sadržaj). Oni nam omogućavaju da analiziramo performanse i kvalitet naše stranice i da otkrijemo moguće greške.

Omogućavanje ovih kolačića pomaže nam da poboljšamo naš web sajt.