Manekenka Kendis Svonpul u zavodljivim kupaćim kostimima

Fotografije koje će otopiti snežne nanose…

Kendis Svonpul je pre dve godine osnovala sopstveni brend kupaćih kostima Tropic Of C. Od tada, sa zavidnom regularnošću, popunjava asortiman zavodljivim i luksuznim setovima za plažu.

U očekivanju približavanja leta, Kendis Svonpul je predstavila još jednu liniju novih proizvoda i bila model, demonstrirajući proizvode na sebi. Sićušni bikiniji, zavodljivi monokini, puno boja i modeli ukrašeni apstraktnim uzorcima – nova kolekcija Tropic Of C je svetla i raznovrsna.

Pa, još jednom smo se uverili kako je Kendis Svonpul – najbolji primer za motivaciju!

Politika kolačića

Koristimo kolačiće i slične tehnologije za skladištenje i pristup informacijama na Vašem uređaju. Neke od ovih tehnologija su tehnički neophodne da bi vam pružile bezbednu, funkcionalnu i pouzdanu web stranicu. Takođe, želimo da postavimo opcione/dodatne tehnologije kako bi vam pružili najbolje korisničko iskustvo.

Dodatne informacije su dostupne na stranici politika privatnosti.

Neophodni kolačići

Ovi kolačići su neophodni za normalno funkcionisanje web sajta, jer omogućavaju osnovne operacije poput održavanja vaše sesije, obezbeđivanja sigurnosti i pravilnog rada ključnih funkcionalnosti stranice.

Analitički i kolačići trećih strana

Ovi kolačići nam omogućavaju da razumemo kako pristupate stranici i Vaše navike pregledanja (npr. pregledane stranice, vreme provedeno na stranici, klik na sadržaj). Oni nam omogućavaju da analiziramo performanse i kvalitet naše stranice i da otkrijemo moguće greške.

Omogućavanje ovih kolačića pomaže nam da poboljšamo naš web sajt.