grazia

Vesti

Da li "gola" haljina na pertlanje može izgledati elegantno? Da, ako ste Hajdi Klum!

Kada kažemo haljina na pertlanje, koja jedva da pokriva polovinu tela, retko ko sa prefinjenim ukusom bi jedan takav komad povezao sa sofisticiranim ili elegantnim, već sasvim suprotno – sa vulgarnim. Međutim, Hajdi Klum je to izvela prilično maestralno, donoseći jednu “golu” haljinu na sasvim nov način.

Izazovnom, svetlo-žutom haljinom brenda Dundas, dugih rukava i potpuno otvorene na leđima, povezane pertlanjem koje se bočno nastavlja i završava na boku, ostavljajući je u suknji potpuno otvorenu na jednoj strani butine do samog poda, nemačka manekenka uspela je da iznese ovu neobičnu kreaciju na senzualan i elegantan način.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

Suvišno je reći da se ispod ovakvog modela haljine ne nosi ništa, kako je Hajdi i uradila - što samo još više govori o tome koliko je važan način na koji se određena stvar iznese.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

Žutu haljinu uparila je sa tankim zlatnim potpeticama koje su se sastojale od prednje PVC providne trake na prstima. Ovaj model sandala veoma je popularan među slavnim ličnostima, pa ih često možemo videti i na Kendal Džener ili Megan Foks.

Foto: Profimedia, Instagram

Priredila: T. Mišović

Pročitajte još

Povezane teme

Vesti

BOSS organizovao žurku za Naomi Kembel

Lepotica je tradicionalno proslavila rođendan u Kanu.

Vesti

Summer kolekcija brenda H&M je tu!

Uživajte u sjajnim lanenim sakoima, heklanim bluzama i haljinama, fantastičnim kupaćim kostimima

Stil dana

Smart casual u izvedbi Emili Ratajkovski

Blejzer, crop top i zvonaste pantalone za šetnju njujorškim ulicama.

Stil dana

Da li je ovo najsavršenija zlatna haljina?

Megan Markl pravi kraljevske stilske izbore.

Inspiracija

Modna inspiracija: Poput grčkih boginja

Ovog proleća desila se potpuna modna dominacija romantičnih tendencija iskazanih pre svega haljinama maksi dužina izvedenih od čipke i satena.

Vesti

Nova hot spot mesta za šoping u Beogradu

U TC Galerija otvorene su tri nove radnje luksuznih brendova Calzedonia, Intimissimi i Intimissimi Uomo.