Prvo Emili Ratajkovski, sada Kejti Holms: Da li se minival vratio u modu?!

Da li bi minival mogao da se vrati na beauty scenu? Ako je sudeći po frizurama slavnih, onda možda govorimo o jednom od najneočekivanijih trendova lepote za 2023. Prateći stope Emili Ratajkovski, koja je prošle nedelje nosila raskošne disko kovrdže iz 80-ih, Kejti Holms upravo je viđena na ulicama Njujorka sa minivalom.

Sa opuštenim bočnim razdeljkom i punog volumena, Kejti je sa lakoćom iznela svoju novu frizuru. Ležerno, a istovremeno šik, minival joj je još više istakao blistav ten i sveden outfit – blejer, belu majicu i kožnu suknju sa resama.

Kao neko ko se retko udaljava svog prepoznatljivog stila, ravne braon kose srednje dužine, Kejtin novi izgled došao je kao ogromno osveženje, o kom bi trebalo da razmisli na duže staze. Bilo kako bilo, ako se još jedna slavna ličnost pojavi sa minivalom u skorije vreme, to će značiti da je trend (ponovo) rođen.

foto: Profimedia

Tekst: T.M.

Politika kolačića

Koristimo kolačiće i slične tehnologije za skladištenje i pristup informacijama na Vašem uređaju. Neke od ovih tehnologija su tehnički neophodne da bi vam pružile bezbednu, funkcionalnu i pouzdanu web stranicu. Takođe, želimo da postavimo opcione/dodatne tehnologije kako bi vam pružili najbolje korisničko iskustvo.

Dodatne informacije su dostupne na stranici politika privatnosti.

Neophodni kolačići

Ovi kolačići su neophodni za normalno funkcionisanje web sajta, jer omogućavaju osnovne operacije poput održavanja vaše sesije, obezbeđivanja sigurnosti i pravilnog rada ključnih funkcionalnosti stranice.

Analitički i kolačići trećih strana

Ovi kolačići nam omogućavaju da razumemo kako pristupate stranici i Vaše navike pregledanja (npr. pregledane stranice, vreme provedeno na stranici, klik na sadržaj). Oni nam omogućavaju da analiziramo performanse i kvalitet naše stranice i da otkrijemo moguće greške.

Omogućavanje ovih kolačića pomaže nam da poboljšamo naš web sajt.