Street style: kako se oblače Njujorčani

U Njujorku je završena prva Nedelja mode od početka epidemije koronavirusa, koja je održana u kombinovanom režimu – neke revije su brendovi održavali fizički, a neke na mreži.

Karantin je uticao i na hroniku uličnog stila – zbog ograničenih letova između Evrope i SAD, međunarodni uticajni blogeri praktično nisu dolazili u Njujork, a objektivi fotografa uglavnom su uključivali stvarne stanovnike grada i modele koji su učestvovali na revijama.

Kako se oblače Njujorčani ovih dana pogledajte u galeriji fotografija.

foto:vogue.ua

 

Politika kolačića

Koristimo kolačiće i slične tehnologije za skladištenje i pristup informacijama na Vašem uređaju. Neke od ovih tehnologija su tehnički neophodne da bi vam pružile bezbednu, funkcionalnu i pouzdanu web stranicu. Takođe, želimo da postavimo opcione/dodatne tehnologije kako bi vam pružili najbolje korisničko iskustvo.

Dodatne informacije su dostupne na stranici politika privatnosti.

Neophodni kolačići

Ovi kolačići su neophodni za normalno funkcionisanje web sajta, jer omogućavaju osnovne operacije poput održavanja vaše sesije, obezbeđivanja sigurnosti i pravilnog rada ključnih funkcionalnosti stranice.

Analitički i kolačići trećih strana

Ovi kolačići nam omogućavaju da razumemo kako pristupate stranici i Vaše navike pregledanja (npr. pregledane stranice, vreme provedeno na stranici, klik na sadržaj). Oni nam omogućavaju da analiziramo performanse i kvalitet naše stranice i da otkrijemo moguće greške.

Omogućavanje ovih kolačića pomaže nam da poboljšamo naš web sajt.